Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą

1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy świętej oraz o Bożych Przykazaniach podczas wakacji.

2. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej w trybie popołudniowym (wykłady od poniedziałku do czwartku) dla posiadających egzamin maturalny – dla świeckich oraz osób zakonnych – bez względu na wiek kandydata. Studia są bezpłatne. Istnieje też możliwość wyboru indywidualnych ścieżek tematycznych w trybie wolnego słuchacza. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej ift.zgora.pl.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na cele remontowe.

5. W przyszłą sobotę kancelaria parafialna czynna wyjątkowo w innych godzinach od 11.00 do 12.00

6. Za tydzień po Mszy świętej poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia Św. Krzysztofa – patrona kierowców.

W przyszłą niedzielę organizowana przez Caritas zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym podczas ostatnich nawałnic i powodzi.

7. Dziękujemy za przygotowanie świątyni mieszkańcom Osiedla Piastów.
W przyszłym tygodniu prosimy mieszkańców tej samej ulicy 3/3.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ś.P. Cecylię Skórską, która spoczęła na naszym cmentarzu. Wieczny odpoczynek raz Jej dać Panie...

Życzymy błogosławionego czasu pracy i wypoczynku.

18 lipca 2021