15 maja 2022
1. Dziś Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii na dodatkowej Mszy świętej o godzinie 11.00. Wspierajmy modlitwą Dzieci i Rodziców i prośmy o wzrost wiary w naszych rodzinach. Msza święta niedzielna w Muszkowie wyjątkowo o godzinie 14.00. Zakończenie białego tygodnia i poświęcenie pamiątkowych obrazków w najbliższą sobotę o 20.15 w
08 maja 2022
1. Trwamy na modlitwie o pokój przez wstawiennictwo Maryi. Nabożeństwa majowe w dni powszednie od poniedziałku do soboty po Mszy świętej o 18.00, w niedzielę i przed każdą Mszą świętą. 2. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do I Komunii świętej, która odbędzie się 15 maja o godzinie 11.00. Zapraszam dzieci z rodzicami

O G Ł O S Z E N I A