25 lipca 2021
1. Przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą i powierzamy się opiece świętego Krzysztofa, zwłaszcza na czas podróży wakacyjnych. Po Mszy świętej poświęcenie pojazdów. 2. Dziś po raz pierwszy obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Dzień ten ustanowił papież Franciszek na czwartą niedzielę lipca, w bliskości wspomnienia świętych Joachima i Anny, dziadków
18 lipca 2021
1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy świętej oraz o Bożych Przykazaniach podczas wakacji. 2. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 3. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii

O G Ł O S Z E N I A