Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość Chrystusa Króla

21 listopada 2021

1. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Msza święta odpustowa w kościele filialnym w Przemysławiu o godzinie 14.00.

2. We wtorek nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w czwartek o 19.00.

4. Po Mszy świętej zbiórka do puszek organizowana w całej Polsce przez Caritas dla Migrantów.

5. Dzięku za przygotowanie świątyni mieszkańcom Malty. W przyszłym tygodniu pros o pomoc mieszkańców tej samej miejscowości 2/3.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ś.P. Stanisławę Kędlarską, która spoczęła na naszym cmentarzu. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Życzę wielu łask Bożych i opieki Świętego Antoniego w nowym tygodniu

ks. Grzegorz