Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej

1. Dziś Niedziela Trójcy Przenajświętszej.

2. Odpust parafialny ku czci Świętego Antoniego Padewskiego jutro 13 czerwca o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszam.

3. Uroczystość Bożego Ciała w najbliższy czwartek 16 czerwca. Rozpoczęcie Mszą świętą o godzinie 11.00, a następnie procesja ul. Ogrodową i Gorzowską.

Proszę o udekorowanie domów. Będzie też Msza święta o 8.00; Przemysław 9.30; Muszkowo 14.00. W tym roku ołtarze przygotowują następujące wspólnoty:

Ołtarz 1 – przy obelisku na cmentarzu – Mieszkańcy Okszy;

Ołtarz 2 – przy domu Państwa Orluk – Mieszkańcy Muszkowa

Ołtarz 3 – przy domu Ś.P. Stanisławy Łabowicz – Mieszańcy Kasnołęgu, Świętojańska, Czartowa i Piskorzna.

Ołtarz 4 – przy krzyżu obok ronda – Mieszkańcy Przemysławia.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Gorzowskiej 5/5. W przyszłym tygodniu proszę o pomoc mieszańców tej samej ulicy. Dziękuję za wszelkie prace związane z odpustem, zwłaszcza za wykoszenie trawy na terenie przykościelnym.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na cele remontowe.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Czesławę Tabakę, Piotra Pieńkosz, Romana Szuszkiewicza, Tomasza Morgiewicza. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Życzę opieki Świętego Antoniego w nowym tygodniu

ks. Grzegorz