Ogłoszenia Duszpasterskie na  VI Niedzielę Wielkanocną

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym w dni powszednie o 17.30; w niedzielę o godzinie 16.00.

2. Dodatkowe Msze święte niedzielne w kościele parafialnym o godzinie 9.30 i 11.00 będą odprawiane do końca maja.

3. Nowenna do Świętego Antoniego we wtorek, a do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.

4. Pierwsza Komunia święta w najbliższą sobotę 15 maja o godzinie 11.00 i 12.30.

W następnych tygodniach kolejne grupy dzieci. Pierwsza spowiedź i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w piątek o godzinie 17.00.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele remontowe. Za tydzień po Mszy świętej zbiórka do puszek na remont uszkodzonej w pożarze plebanii w Jakubowie.

6. Dziękujemy za przygotowanie świątyni rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc kolejną grupę rodziców.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy świętej pamięci Marię Drozd. Pamiętajmy w modlitwie o zmarłej.

Życzymy błogosławionego tygodnia

09 maja 2021