Ogłoszenia Duszpasterskie na  IV Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu. Zachęcamy do owocnego przeżywania tego czasu.

2. Nowenna do Św. Antoniego we wtorek, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

Droga Krzyżowa: piątek – godzina 16.30;

Gorzkie Żale: niedziela – godzina 16.00.

4. Uroczystość Świętego Józefa w najbliższy piątek. Zapraszamy na Mszę świętą o 17. Przy wyjściu z kościoła okolicznościowe wydanie „Gościa Niedzielnego”

5. Zgodnie z tradycją naszej parafii w ramach jałmużny wielkopostnej składamy naszą doroczną ofiarę na Seminarium Duchowne. Przy wyjściu z kościoła można wziąć specjalne przygotowane koperty, które będziemy mogli złożyć na tacę w dowolną niedzielę Wielkiego Postu.

6. Już dzisiaj informujemy, że tegoroczne rekolekcje wielkopostne pod hasłem
„Mój Chrystus połamany odbędą się w następujących terminach:

a) kościoły filialne: 21-23 marca 2021 r. (niedziela - wtorek)

b) kościół parafialny w Krzeszycach: 25-27 marca 2021 r. czwartek – sobota)

Zapraszamy do udziału przy zachowaniu zasad obowiązujących w czasie epidemii.

7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które będą przeznaczone na cele remontowe.

8. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę mieszkańcom ul. Polnej i Słonecznej 2/3. W najbliższym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu mieszkańców ulicy tych samych ulic.

9. W ostatnim czasie odbył się pogrzeb Joanny Elżbiety – zmarłej przed narodzeniem
i pochowanej w nowym grobowcu przeznaczonym dla dzieci nienarodzonych z terenu naszej parafii. Wspierajmy modlitwą rodziców, którzy doświadczyli utraty dziecka. Pożegnaliśmy też zmarłą Marię Woźniak. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.

Życzymy błogosławionego czasu Wielkiego Postu.

14 marca 2021