15.08.2020r. obchodziliśmy 825. lecie narodzin naszego Patrona, módlmy się za jego wstawiennictwem:

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

22 listopada 2020

1. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i trwamyna modlitwie o ustanie epidemii, polecając wszystkich chorych i posługujących cierpiącym.

2. Dziś dzień patronalny Seminarium Duchownego w Paradyżu, ofiary przeznaczone są na utrzymanie seminarium.

3. Nowenna do Świętego Antoniego we wtorek, a w środę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Dziś odpust ku czci Chrystusa Króla w kościele filialnym w Przemysławiu.

5. Wzrasta liczba zachorowań na koronawirusa. Przestrzegajmy zasad, pamiętajmy o chorych i potrzebujących. W kościele zachowajmy dystans i określony limit osób, nośmy maseczki.

6. Od dzisiaj rozprowadzamy w naszej parafii opłatki bożonarodzeniowe, a także świece Caritas.

7. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę. Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Ogrodowej w Krzeszycach (4/5)

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ś.P. Stanisławę Łabowicz, która spoczęła na cmentarzu parafialnym. Wieczny odpoczynek raz Jej dać Panie...

Życzymy wszystkim Bożej opieki na nadchodzący tydzień