Modlitwa do Dzieciątka Jezus na rękach Świętego Antoniego

O najsłodsza miłości mego serca, najdroższe Dzieciątko Jezus, uwielbiam Cię na rękach Świętego Antoniego i pragnę okazywać Ci moją miłość z takim uczuciem, z jakim czynił to Święty Antoni na ziemi.

By cały świat poznał tę okazaną mu łaskę, chciałeś, aby Cię w postaci dzieciątka na rękach Świętego Antoniego na obrazach przedstawiano i wraz z nim czczono. Przeto upadam przed Tobą, mój Jezu, wielbię Cię na rękach Świętego Antoniego i oddaję Tobie najgłębszą cześć. Ufam niezachwianie, że przez Twą nieskończoną dobroć i wstawienie Świętego Antoniego z woli Twojej uzyskam spełnienie mej prośby. Amen.

23 grudnia 2020