15.08.2020r. obchodziliśmy 825. lecie narodzin naszego Patrona, módlmy się za jego wstawiennictwem:

Cmentarz parafialny

Cmentarz to miejsce święte, na którym spoczywają w grobach doczesne szczątki naszych krewnych zmarłych, które skłania każdego człowieka do refleksji nad własnym życiem, a wierzących nad zbawieniem.

Na cmentarzu szukamy uspokojenia i wytchnienia w zawierusze tego świata, w codzienności zajęć. Obowiązkiem nas wszystkich jest troska o czystość i estetykę naszej nekropolii. Cmentarz pomaga w refleksji i wytchnieniu, przychodzimy aby przy grobie się pomodlić, aby na chwilę być z najbliższymi, którzy odeszli do Pana.

Każda rodzina z parafii wpłaca rocznie 30 PLN na utrzymanie czystości i porządku na cmentarzu.

Zachęcamy rodziny spoza parafii, których zmarli spoczywają na naszym cmentarzu, o dokonywanie dobrowolnych opłat solidarnie z naszymi parafianami.

Systematycznie wnoszone wpłaty są wyrazem troski o nasz cmentarz  parafialny. Raduje nas fakt wielkiego zrozumienia tej kwestii u wielu Parafian - liczymy na dalszą ofiarność.

W ostatnich dniach zostały podjęte konieczne prace na cmentarzu: mamy nowe, trwałe i estetyczne nawierzchnie z kostki betonowej. Łącznie zostało położone 756 m2 powierzchni, czyli ok. 27200 sztuk.

Za zrozumienia potrzeb i za wszystkie dobrowolne ofiary na fundusz cmentarny serdecznie dziękujemy Wszystkim Darczyńcom! "BÓG ZAPŁAĆ".

Parafia rzymskokatolicka

pw. Św. Antoniego Padewskiego,

WPŁATY NA KONTO LUB W BIURZE PARAFIALNYM:

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku

Oddział w Krzeszycach, ul. Gorzowska 7/7