Parafia p.w. św. Antoniego

Duszpasterstwo Rodzin

XXXIII Niedziela Zwykła
17 listopada 2019
  1. Zapraszamy dziś o godz. 17.00 na Urodzinowy Koncert chóru „Postomia” – poświęcony dla śp. Zbigniewa Kozłowskiego oraz Jubileusz Zespołu Rudniczanka w Kościele.

1. Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś do puszek na „Pomoc Kościołowi w potrzebie” oraz w minioną niedzielę na tace remontową.

1. W piątek 22.11 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. od godz. 17.30.

1. W przyszła niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - Święto patronalne Naszego Seminarium w Paradyżu. Modlić się będziemy w intencji Seminarium, a taca w tym dniu będzie przeznaczona na utrzymanie Seminarium.
    W zakrystii są do nabycia cegiełki – nasza dobrowolna ofiara na koronę – wizerunku Matki Bożej Paradyskiej.

2. Niedziela Chrystusa Króla jest także dniem odpustowym w Przemysławiu - Suma Odpustowa o godz.12.00. Mszy św. będzie przewodniczył ks. prof. Krzysztof Jaworski. Uwaga: Msza św. w Zaszczytowie za tydzień o godz. 10.00.

1. Podczas ferii zimowych organizowane są Oazy wyjazdowe dla dzieci ze SP w Łagowie Lubuskim i młodzieży w Rokitnie. Bliższe informacje u ks. Łukasza – zapisy od 1.12.

1. Dziękujemy za przygotowanie kościoła Rodzinom z ul. l. Skwierzyńskiej.
    Zapraszamy mieszkańców z ul. Skwierzyńskiej do troski o Kościół.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!

ks. Jarosław Leśny
ks. Łukasz
Niedzielski

Ta strona została stworzona w WebWave