Parafia p.w. św. Antoniego

Duszpasterstwo Rodzin

XXX Niedziela Zwykła
27 października 2019
  1. Zapraszamy w październiku na Nabożeństwo Różańcowe, modlimy się w dni powszednie o godz. 17.30. w niedzielę o 16.00. Dzieci we wtorek i czwartek.

2. Jutro dzień Imienin Ks. Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego.
    Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.

3. Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe, modlimy się dziś w niedzielę o 16.00, w poniedziałek , wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30.

4. Wszystkie dzieci zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych – w przebraniach świętych – w czwartek o 18.00 Msza św. – a potem korowód i bal w salce parafialnej.

5. W piątek 1.11 Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. o godz. 8.00 w Kościele.
    Msza św. o godz.
    12.30. - na cmentarzu. Rozpoczynamy procesją i z modlitwami za zmarłych o godz. 12.30 procesją od pomnika śp. ks. Dorobisza, po procesji Msza św.
    Na cmentarzu odbędzie się kwesta na nowe drogi cmentarne.

W Muszkowie Msza św. na cmentarzu o 10.00 i kwesta na remont Kościoła.

6. W sobotę 2. listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msza św. o 9.00 i 18.00.

7. W listopadzie Modlitwy za zmarłych z Wypominkami. Rozpoczniemy 2 listopada.
    W Krzeszycach w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, na filiach po Mszach św. niedzielnych. Zapraszamy. W dniach oktawy możemy zyskać odpust za zmarłych. Karty wypominkowe, prosimy składać na tacę lub w zakrystii.

8. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie przed Mszą wieczorną.

9. Odwiedziny chorych w II sobotę 9 listopada – tydzień później.

10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana tajemnic różańcowych .

11. W zakrystii do nabycia prasa katolicka oraz kalendarze na 2020 rok

pojedyncze w cenie 2 PLN oraz wielostronicowe za 5 PLN

Ministranci przy drzwiach Kościoła rozdają Karty wypominkowe.

1. Dziękujemy za przygotowanie kościoła Rodzinom z ul. Bocznej i Spokojnej.
    Zapraszamy mieszkańców z ul. Skwierzyńskiej do troski o Kościół.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!

ks. Jarosław Leśny

Ta strona została stworzona w WebWave

Czytania mszalne

Konferencja Episkopatu Polski