Parafia p.w. św. Antoniego

Duszpasterstwo Rodzin

XXIII Niedziela Zwykła
08 września 2019

1. Dzisiaj w niedzielę Lubuskie Święto Plonów i Dożynki „Krzeszycka Jesień”na stadionie. Zapraszamy do wspólnego świętowania: Msza św. o godz. 11.00 na stadionie. (nie ma Mszy św. o 12.30)

2. Nasza zbiórka na tacę remontową w miesiącu wrześniu odbędzie się za tydzień w 3 niedzielę miesiąca – 15 września ze względu na Uroczystości Dożynkowe!

3. W poniedziałek 9 września obchodzimy rocznicę Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gorzowie Wlkp.

4. Spotkanie dla Rodziców Dzieci I-szo Komunijnych w czwartek 12 września– po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 w Kościele.

5. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania.

7. Organizowane są wyjazdy na:

- Polska pod KRZYŻEM– wspólną modlitwę Rokitna – sobota 14.09 – zapisy w zakrystii

- Pielgrzymkę Mężczyzn do Międzyrzecza– sobota 21.09 – zapisy w zakrystii

8. Dziękujemy za przygotowanie kościoła Rodzinom z ul. Wolności. Zapraszamy mieszkańców z ul. Wolności do posprzątania i troski o Kościół.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!

ks. Jarosław Leśny

Ta strona została stworzona w WebWave

Czytania mszalne

Konferencja Episkopatu Polski