15.08.2020r. obchodziliśmy 825. lecie narodzin naszego Patrona, módlmy się za jego wstawiennictwem:

XXII Niedziela Zwykła

30 sierpnia 2020
  1. Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Słuchając dzisiejszego fragmentu Ewangelii uczymy się naśladować Chrystusa w niesieniu krzyża codzienności.

2. Dzisiaj Msza św. odpustowa ku czci Matki Bożej Częstochowskiej w kościele filialnym Okszy o godz. 9.00.

3. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w kościołach
    w czasie epidemii: zakrywanie ust i nosa oraz odpowiedni dystans.

4. We wtorek 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny.
    Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Tego dnia przypada także 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny, poległych oraz o pokój na całym świecie.

5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. wieczorną.

6. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę w godzinach porannych.

7. Za tydzień I niedziela miesiąca – błogosławieństwo przyborów szkolnych dla dzieci
    z klas pierwszych oraz zmiana tajemnic różańcowych podczas Mszy św. o 12.30.

8. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w usunięcie spróchniałego drzewa na cmentarzu parafialnym.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc kolejnych mieszkańców KRĘPIN (5/7).

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Śp. Mieczysława Muła z Krępin, który spoczął na naszym parafialnym cmentarzu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Parafianom i wszystkim Gościom życzymy

zdrowia i pokoju na cały nadchodzący tydzień.