Parafia p.w. św. Antoniego

Duszpasterstwo Rodzin

XI Niedziela Zwykła

14 czerwca 2020
  1. Zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe - po Mszy św. wieczornej. W oktawie Bożego Ciała –z procesja wokół kościoła.

2. Dziś II niedziela miesiąca, taca remontowa- „Bóg zapłać” za ofiary.

1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała- błogosławieństwo wianków,

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie ma postu.

Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

1. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL.

1. Dziękujemy za przygotowanie Kościoła mieszkańcom ul. Dzierżążnej, w kolejną sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców z Dzierżążnej.

Zapowiedzi przedślubne:

(II) Kamil Stanisław Rusin, stanu wolnego, zamieszkały: Krępiny
    i Dorota Jaworska, stanu wolnego, zamieszkała: Bogusław

(II) Damian Raźnik, stanu wolnego, zamieszkały: Karkoszów
    i Daria Kruszakin, stanu wolnego, zamieszkała: Karkoszów

II) Paweł Mirosław Jelonek, stanu wolnego, zamieszkały: Przemysław
    i Ewa Szczur, stanu wolnego, zamieszkała: Przemysław

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.

W tym roku zapraszamy przede wszystkim do duchowej łączności dzięki transmisjom online dostępnym na stronie WWW sanktuarium: http://rokitno.org. Nabożeństwa i modlitwy w tygodniu odpustowym w tym roku będą miały miejsce w bazylice. Codziennie o godz. 20.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa, a o godz. 21.00 – Apel Maryjny. 14.06. (niedziela) - godz. 12.00 - Msza św. w intencji powołań z udziałem wychowawców i alumnów Z-GWSD w Paradyżu; 15.06. (poniedziałek) - godz. 11.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. z homilią – z udziałem Apostolstwa Trzeźwości; 16.06. (wtorek) - godz. 11.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. z homilią – z udziałem osób posługujących w naszych parafiach - kościelni, zakrystianie, organiści itd. 17.06. (środa) - godz. 9.30 – Spotkanie dotyczące posługi księży kapelanów podczas epidemii w poszczególnych placówkach medycznych, godz. 11.00 – Msza św. z homilią w intencji chorych i cierpiących oraz służby zdrowia z udziałem kapelanów szpitali na terenie naszej diecezji; 18.06. (czwartek) – UROCZYSTOŚĆ MATKI BOŻEJ ROKITNIAŃSKIEJ - godz. 11.00 – Msza św. ku czci Matki Bożej Rokitniańskiej z homilią z udziałem księży z dekanatu Rokitno oraz leśników (Biskup Diecezjalny); 20.06. (sobota) - godz. 10.00 – Spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, godz. 11.00 – Msza św. z homilią z udziałem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, godz. 15.00 - Msza św. połączona z promocją Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. Godz. 18.00 – Msza św. z homilią – Diecezjalny Dzień Młodych, czuwanie modlitewne; 21.06. (niedziela) - godz. 10.30 Suma odpustowa z udziałem biskupa toruńskiego Wiesława Śmigla z intronizacją relikwii bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego (transmitowana przez TVP 3 Gorzów Wielkopolski)

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!

ks. Jarosław Leśny

Ta strona została stworzona w WebWave

Czytania mszalne

Konferencja Episkopatu Polski