Parafia p.w. św. Antoniego

Duszpasterstwo Rodzin

Uroczystość Świętej Rodziny
29 grudnia 2019
  1. We wtorek 31.12 św. Sylwestra papieża o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo na zakończenia Starego Roku –zapraszamy!

2. W środę 1.01.2020 - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok, Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msza św. w Krzeszycach o 12.30 ( nie ma Mszy św. o 8.00), Msze św. na filiach jak w każdą niedzielę, Oksza o 9.30.

3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do Spowiedzi św. w I piątek od 8.30 i po południu od 16.30

4. W przyszłą niedzielę po Mszy o 12.30 – zmiana tajemnic dla Żywego Różańca.

5. W związku z kolędą Msza św. w tygodniu o godz. 9.00, w piątek i sobotę również o 17.00 Msza św.

6. Dziękujemy za przygotowanie kościoła Rodzinom z Osiedla Piastów. Zapraszamy mieszkańców z ul. Dworcowej do przygotowania Kościoła.

1. Plan kolędy : wywieszony został w gablocie.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!

ks. Jarosław Leśny

Ta strona została stworzona w WebWave

Czytania mszalne

Konferencja Episkopatu Polski