15.08.2020r. obchodziliśmy 825. lecie narodzin naszego Patrona, módlmy się za jego wstawiennictwem:

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą

1. Przeżywamy XXXIII Niedzielę Zwykłą i powierzamy się w tym trudnym czasie Bożej Opatrzności i opiece naszego Patrona Świętego Antoniego Padewskiego.

2. Trwa miesiąc pamięci o naszych bliskich zmarłych. Wypominki za zmarłych odprawiane są po Mszy świętej wieczornej do Niedzieli Chrystusa Króla. Na mocy dekretu Penitencjarii Apostolskiej w tym roku odpust za zmarłych możemy uzyskać w dowolne osiem dni listopada, a nie jak do tej pory tylko od 2 listopada.

3. Nowenna do Świętego Antoniego we wtorek, a w środę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W przyszłą niedzielę odpust ku czci Chrystusa Króla w kościele filialnym w Przemysławiu.

5. Wzrasta liczba zachorowań na koronawirusa. Przestrzegajmy zasad, pamiętajmy

o chorych i potrzebujących. W kościele zachowajmy dystans i określony limit osób, nośmy maseczki.

6. Od dzisiaj rozprowadzamy w naszej parafii opłatki bożonarodzeniowe.

7. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę. Prosimy o pomoc
w sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Ogrodowej w Krzeszycach (3/5)

Życzymy wszystkim zdrowia i bezpieczeństwa oraz oraz dobrej refleksji

nad ziemską pielgrzymką przez doczesność do wieczności.

15 listopada 2020