Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą

24 października 2021

1. Dziś XXX niedziela zwykła. Nabożeństwa różańcowe: kościół parafialny w dni powszednie o godzinie 17.30; w niedzielę o godzinie 16.00.

2. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Msze święte 1 listopada według następującego porządku: Krzeszyce 8.00; 12.30 (rozpoczęcie tradycyjną procesją na cmentarz parafialny),  Przemysław 9.30; Muszkowo 11.00 (zakończenie procesją na cmentarz komunalny).

O godzinie 18.00 na cmentarzu parafialnym „Zaduszki Krzeszyckie” Różaniec z poezją za zmarłych – prowadzi Oaza młodzieżowa.

Dzień Zaduszny – 2 Listopada: Krzeszyce: 11.00 i 18.00 Msza święta z wypominkami; Muszkowo: 16.00 Msza święta z wypominkami.

4. W związku z ostatnimi wichurami w najbliższy poniedziałek i wtorek generalne porządkowanie cmentarza z potłuczonych zniczy i zniszczonych dekoracji nagrobnych. Uporządkujmy w te dwa dni groby bliskich, aby specjalny dodatkowy duży kontener, który będzie zabierał z cmentarza śmieci w środę o 9 rano, mógł odciążyć cykliczny wywóz śmieci.

5. Poświęcenie nowych nagrobków w najbliższy piątek o godzinie 16.00, a także po Mszy Świętej na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych.

6. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone karty wypominkowe. Wypominki będą czytane od 2 listopada do Niedzieli Chrystusa Króla po Mszy świętej wieczornej.

7. W tym roku nie przechodzimy na okres zimowy z odprawianiem Mszy świętych w tygodniu, które bez zmian będą nadal odprawiane o godzinie 18.00.

8. Dzięku za przygotowanie świątyni mieszkańcom ul. 15 Południk.
W przyszłym tygodniu pros o pomoc mieszkańców Dzierżąznej 1/5.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ś.P. +Zenonę Łogińską, Zofię Adamską, Henryka Drążkowskiego i Mariana Gawłowskiego. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Życzę wielu łask Bożych i opieki Świętego Antoniego w nowym tygodniu

ks. Grzegorz