15.08.2020r. obchodziliśmy 825. lecie narodzin naszego Patrona, módlmy się za jego wstawiennictwem:

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą
  1. Przeżywamy dzisiaj XXIV Niedzielę Zwykłą w Roku liturgicznym i razem ze św. Piotrem uczymy się postawy przebaczania.

2. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Wychowania.

3. oraz Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

4. W poniedziałek 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

5. We wtorek 15 września – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

6. W czwartek 17 września – rocznica agresji sowieckiej na Polskę – Dzień Sybiraka.

7. W piątek 18 września – Święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży oraz patrona Polski. Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy.

8. W sobotę 19 września – Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na cele remontowe. Po Mszy św. zbiórka do puszek na miejsca kultu w Ziemi Świętej.

10. W przyszłą niedzielę 20 września tradycyjnie rozprowadzane będą cebulki żonkili na wsparcie Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim.

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z KRĘPIN. W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców MARIANEK (1/3).

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną modlitwę i życzymy spokojnego tygodnia!

13 września 2020