Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą

1. Przeżywamy dziś radość z beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Kardynała Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej, a w naszej wspólnocie w ramach „Krzeszyckiej Jesieni” podczas tradycyjnej Mszy świętej polowej o godzinie 11.00 dziękujemy za tegoroczne plony i wypraszamy dar błogosławieństwa Bożego dla naszych rolników, sadowników i ogrodników.

Dziś Msza święta w Muszkowie wyjątkowo o godzinie 14.00.

2. W minionym tygodniu minęła 40 – rocznica poświęcenia kościoła parafialnego w Krzeszycach. Jeszcze raz dziękujemy Ojcom Franciszkanom z Rzymu za przekazanie z tej okazji relikwii naszego Patrona.

3. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Pierwsza Komunia święta w przyszłym roku odbędzie się 15 maja. Pierwsze spotkanie dzieci i rodziców w następną niedzielę po Mszy świętej o 12.30.

5. Pierwsze spotkanie bierzmowanych odbędzie się w najbliższy piątek 17 września. Rozpoczęcie Mszą świętą o godzinie 18.00.

6. Dziś taca przeznaczona jest na cele remontowe. Bóg zapłać za wszelką troską o kościół parafialny. Dziękuję Pani Dyrektor SP Nauczycielom i Uczniom za przygotowanie ołtarza polowego z okazji „Krzeszyckiej Jesieni”.

7. Dziękujemy za przygotowanie świątyni mieszkańcom ul. Sulęcińskiej.
W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców ul. Nadrzecznej.

8. W minionym tygodniu zmarła Ś.P. Władysława Ciupik, która spoczęła na cmentarzu w Muszkowie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Życzę wielu łask Bożych i opieki Świętego Antoniego w nowym tygodniu

ks. Grzegorz