15.08.2020r. obchodziliśmy 825. lecie narodzin naszego Patrona, módlmy się za jego wstawiennictwem:

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą

1. Gromadzimy się w świątyni w XXIII Niedzielę Zwykłą wspólnie prosząc Ojca, który jest w niebie o ustanie epidemii oraz o umiejętność upominania błądzących.

2. Dzisiaj na sumie o 12.30 poświęcenie tornistrów dla dzieci z klas pierwszych oraz zmiana tajemnic różańcowych.

3. W najbliższy wtorek, 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 18.00 z poświęceniem ziarna siewnego
i nasion. W tym dniu przypada również 39 rocznica poświęcenia naszego parafialnego kościoła.

4. W środę, 9 września Rocznica poświęcenia katedry gorzowskiej. Módlmy się o pomyślne ukończenie remontu najważniejszej świątyni w diecezji, która ucierpiała w pożarze przed trzema laty.

5. W przyszłym tygodniu taca remontowa, a po Mszy świętej zbiórka do puszek
na miejsca kultu w Ziemi Świętej.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Krępin (5/7). W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc kolejnych mieszkańców KRĘPIN (6/7).

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Śp. Stanisława Jamróz, który spoczął
na naszym parafialnym cmentarzu. Wieczny odpoczynek raz Mu dać Panie...

Parafianom i wszystkim Gościom życzymy

zdrowia i pokoju na cały nadchodzący tydzień.

06 września 2020