Ogłoszenia Duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą

29 sierpnia 2021

1. Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Gościmy dziś Księdza dra Andrzeja Paś z papieskiego stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie z Warszawy, który przybliża nam sytuację prześladowań w dzisiejszym świecie. Po Mszy świętej zbiórka na pomoc prześladowanym w Syrii i innych miejscach oraz możliwość zakupienia książki o prześladowaniach.

2. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Rozpoczęcie roku szkolno – katechetycznego w najbliższą środę 1 września. Msza święta dla uczniów klas 1-5 o godzinie 8.00, a dla klas 6-8 o godzinie 9.00. Zapraszam również nauczycieli i rodziców. Podczas Mszy świętej wieczornej wspominać będziemy kolejną rocznicę wybuchu II Wojny Światowej i wypraszać łaskę pokoju dla współczesnego świata.

4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godziny 8.00. W tym dniu okazja do spowiedzi świętej i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30.

5. Od września, czyli od przyszłego tygodnia obowiązywał będzie nowy układ niedzielnych nabożeństw:

Krasnołęg: 19.00

Oksza: 20.15

Niedziela:

Krzeszyce: 8.00

Przemysław: 9.30

Muszkowo: 11.00

Krzeszyce: 12.30

6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na cele remontowe. Za tydzień ogólnopolska zbiórka Caritas do puszek „Pomoc dla Afganistanu”

7. Dziękujemy za przygotowanie świątyni mieszkańcom ul. Dworcowej. W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców ul. Sulęcińskiej 1/3.

Życzę wielu łask Bożych i opieki Świętego Antoniego w nowym tygodniu

ks. Grzegorz