POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

1. Dziś V Niedziela Zwykła i zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej o 12.30.

2. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w najbliższy piątek na Mszy świętej o 18.00.

4. Spotkanie dla dzieci i rodziców z racji przygotowania do I Komunii w najbliższą niedzielę po Mszy świętej o 12.30.

5. Światowy Dzień Chorego w najbliższą niedzielę. Modlitwą i troską wspierajmy cierpiących.

6. Dziękuję za troskę o kościół mieszkańcom ul Słonecznej. W nadchodzącym tygodniu proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła kolejnych mieszkańców tej samej ulicy. Bóg zapłać młodzieży i ministrantom za pomoc w uprzątnięciu dekoracji bożonarodzeniowej.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ś.P. Kazimierza Sokołowskiego
i Ś.P. Henryka Kreczmera. Pamiętajmy w modlitwie o zmarłych.

Na nowy tydzień życzę opieki Świętego Antoniego

ks. Grzegorz