w Krzeszycach: 06 8355 0036 6669 2000 0001

Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą

07 lutego 2021

1. Przeżywamy 5 Niedzielę Zwykłą i przyłączamy się do uczniów szukających Jezusa, który uzdrawia.

2. Zachęcamy do rodzinnego udziału we wtorkowym nabożeństwie ku czci św. Antoniego, by przez wstawiennictwo naszego Patrona wypraszać błogosławieństwo dla naszych domów. W przedsionku kościoła możemy składać podziękowania
i prośby, które będziemy polecać w nowennie do św. Antoniego.

3. W najbliższy czwartek 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Msza święta w kościele parafialnym z możliwością przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych o godzinie 17.00.

4. Na prośbę skierowaną do parafii informujemy, że rozpoczęły się już zapisy na szczepienie przeciwko Covid-19 w krzeszyckim ośrodku zdrowia. Zapisy telefonicznie bądź poprzez osobiste zgłoszenie się w ośrodku zdrowia.

5. W przyszłym tygodniu II niedziela miesiąca – taca będzie przeznaczona na cele remontowe. Bóg zapłać za materialną troskę o kościół i parafię.

6. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę mieszkańcom ul. Wojska Polskiego. W najbliższym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu kolejnych mieszkańców tej samej ulicy 4/4.

7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności Ś.P. Krystyna Pater, która spoczęła na naszym cmentarzu parafialnym. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...

Życzymy wszystkim wielu łask Bożych

na nadchodzący tydzień.