POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego i Święto patronalne Caritas. Za tydzień naszą ofiarą do puszek będziemy mogli wesprzeć działalność charytatywną Kościoła przez zbiórkę na Caritas.

2. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca jutro. Można podjąć się w tym dniu duchowej adopcji dziecka poczętego.

3. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w najbliższy czwartek po Mszy wieczornej w przykościelnej sali.

4. Spotkanie grupy starszej młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w najbliższy piątek na Mszy świętej o 18.00.

5. Spotkanie rodziców i dzieci z racji przygotowania do I Komunii Świętej w najbliższą niedzielę o 12.30.

6. Bóg zapłać za wszelką troskę o parafię, zwłaszcza za złożone dzisiaj ofiary na cele remontowe.

7. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla grupy czerwcowej i lipcowej udającej się do Włoch odbędzie się 10 maja o godzinie 18.30.

8. Dziękuję za troskę o kościół mieszkańcom Osiedla Piastów 2/3. W nadchodzącym tygodniu proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła kolejne rodziny z tej samej ulicy.

9. W ostatnim czasie pożegnaliśmy Ś.P. Jadwigę Majewicz i Ignacego Jawnego. Pamiętajmy o zmarłych w modlitwach.

Na nowy tydzień życzę opieki Świętego Antoniego

ks. Grzegorz