Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

1. Przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego i wyznajemy naszą wiarę
w Chrystusa - jedynego Zbawiciela świata. Jemu powierzamy trudny czas epidemii.

2. W związku ze wzrostem zachorowań do 9.04.2021 r. w obiektach sakralnych obowiązują nowe
limity wiernych. W naszej parafii dopuszczalna ilość osób w poszczególnych kościołach to:
Krzeszyce: 29 osób; Przemysław: 11 osób; Krasnołęg: 10 osób; Muszkowo: 9 osób; Oksza 9
osób; Zaszczytowo 3 osoby.

3. Porządek Mszy św. w Niedzielę Zmartwychwstania:

Krzeszyce: 6.00; 9.30; 11.00; 12.30
Oksza: 6.00
Zaszczytowo: 7.00
Krasnołęg: 9.00
Przemysław: 10.15
Muszkowo: 11.30

4. Porządek Mszy św. w Poniedziałek Wielkanocny:

Oksza: 8.00
Zaszczytowo: 9.00
Przemysław: 10.15
Muszkowo: 11.30
Krasnołęg: 13.00

5. W związku z epidemią Biskup Diecezjalny podtrzymuje do odwołania dyspensę od obowiązku uczestniczenia we Mszy świętej niedzielnej i święta nakazane do odwołania.

6. W przyszłą sobotę 10 kwietnia 0 16.00 ostatnia Msza święta w Zaszczytowie i zamknięcie kaplicy, której parafia nie jest właścicielem. Bóg zapłać za zrozumienie.

7. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego i święto Caritas. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. Jest to również II Niedziela miesiąca – taca będzie przeznaczona na cele remontowe.

8. Również w najbliższą niedzielę w kościele w Sulęcinie o godzinie 18.00 odbędzie się dekanalna Msza święta w intencji maturzystów.

9. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę mieszkańcom ul. Polnej i Słonecznej. W najbliższym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu mieszkańców tych samych ulic. Bóg zapłać zaangażowanym w przygotowanie dekoracji świątecznej oraz w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego. Dziękujemy za dary na świąteczny stół, a także za wszelką życzliwość i ofiarność.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ŚP. Antoninę Woszczyńską i ŚP. Jana Brzóskę. Niech
odpoczywają w pokoju wiecznym...

Życzymy pokoju i radości płynących z tajemnicy Zmartwychwstania.

03 kwietnia 2021