Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Obchodzimy dzisiaj Wniebowstąpienie Pańskie. Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym w dni powszednie o 17.30; w niedzielę o godzinie 16.00.

2. Dodatkowe Msze święte niedzielne w kościele parafialnym o godzinie 9.30 i 11.00 będą odprawiane do końca maja.

3. Nowenna do Świętego Antoniego we wtorek, a do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.

4. Trwamy na modlitwie z dziećmi, które przystępują w tych dniach do I Komunii świętej. Wczoraj odbyła się uroczystość dla dwóch grup dzieci. W najbliższą sobotę 3 następne grupy. Pierwsza spowiedź i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w piątek o godzinie 17.00. Bóg zapłać rodzicom dzieci za pomoc i zaangażowanie.

5. Dziś po Mszy świętej zbiórka do puszek na remont uszkodzonej w pożarze plebanii w Jakubowie.

6. Dziękujemy za przygotowanie świątyni rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc kolejną grupę rodziców.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy świętej pamięci Tadeusza Byczka. Pamiętajmy w modlitwie o zmarłym.

8. Wójt Gminy Krzeszyce zwraca się z prośba do parafian o odbieranie telefonu z nr 22 828 88 88 z tego numeru dzwoni rachmistrz spisowy lub z numeru infolinii spisowej 22 279 99 99, któremu mamy obowiązek udzielić informacji miedzy innymi nr pesel, miejsce pracy, dane mieszkaniowe oraz dane osób z nami zamieszkujących. Dane podane rachmistrzowi są przetwarzane tylko przez Główny Urząd Statystyczny, a rachmistrz jest zobowiązany tylko do przekazania tych informacji. Zapraszamy również do Urzędu Gminy, gdzie jest przygotowane stanowisko komputerowe
do samospisu, w którym chętnie pomogą państwu pracownicy do tego przeszkoleni.”

Życzymy błogosławionego tygodnia

16 maja 2021