Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego – patronalne święto Caritas. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.

2. Dziś Wielkanoc w Kościele Prawosławnym i Greckokatolickim. Życzymy Siostrom i Braciom z Ukrainy przebywającym na terenie naszej parafii nadziei na powrót do trwałego pokoju.

3. We wtorek nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Połączone spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas i Parafialnej Rady Duszpasterskiej we wtorek o 19.00 w przykościelnej sali.

5. Za tydzień po Mszy świętej o 12.30 spotkanie Żywego Różańca, a następnie o 16.00

pierwsze nabożeństwo majowe.

6. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła mieszkańcom ulicy Lipowej. W przyszłym tygodniu proszę o pomoc mieszkańców tej samej ulicy.

Życzę nadziei płynącej z tajemnicy Miłosierdzia Bożego

ks. Grzegorz