Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą

1. Przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Niech Pismo święte prowadzi nas po ścieżkach chrześcijańskiego życia.

2. W tym roku nie ma tradycyjnej kolędy. Przez cały styczeń zachęcam do rodzinnego udziału we wtorkowym nabożeństwie do Świętego Antoniego, by wypraszać dar Bożego błogosławieństwa dla siebie i najbliższych. Pamiętajmy w naszych noworocznych modlitwach o osobach chorych z naszych rodzin i parafii.

4. Dziś na Mszy świętej o 12.30 gościmy gorzowski zespół ewangelizacyjny „Nowonarodzeni”. Bóg zapłać Wam za posługę i ubogacenie śpiewem naszej modlitwy przy Żłóbku.

5. Dzięku za przygotowanie świątyni mieszkańcom Krępin. W przyszłym tygodniu pros o pomoc mieszkańców Marianek 1/3.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Ś.P. +Zofię Bubnowicz i Ś.P. +Kazimierza Smolińskiego. Niech odpoczywają pokoju wiecznym.

Życzę wiele łask Bożych w nowym tygodniu.

ks. Grzegorz

23 stycznia 2022