Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą

17 stycznia 2021

1. Przeżywamy 2 Niedzielę Zwykłą i z pomocą Bożego Słowa przypatrujemy się naszemu powołaniu.

2. We wtorek nabożeństwo ku czci świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Ze względu na epidemię w tym roku nie będzie kolędy. Zachęcamy do rodzinnego udziału we wtorkowym nabożeństwie ku czci św. Antoniego, by przez wstawiennictwo naszego Patrona wypraszać błogosławieństwo dla naszych domów. Stosujmy się do przepisów epidemicznych, które mają chronić nas i innych przed rozprzestrzenianiem się choroby.

4. Na prośbę skierowaną do parafii informujemy, że rozpoczęły się już zapisy na szczepienie przeciwko Covid-19 w krzeszyckim ośrodku zdrowia. Zapisy telefonicznie bądź poprzez osobiste zgłoszenie się w ośrodku zdrowia.

4. W przyszłym tygodniu 35 rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty, który przed 40 – laty konsekrował nasz kościół parafialny.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na cele remontowe.

6. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę mieszkańcom ul. Gorzowskiej.

W najbliższym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu mieszkańców ul. Wojska Polskiego 1/4.

7. W minionym tygodniu został pochowany na naszym cmentarzu pochodzący z Zaszczytowa Ks. kan. Józef Zadworny, wieloletni proboszcz i budowniczy kościoła pw. Ducha Świętego w Słubicach. Zmarłego kapłana polecajmy Miłosierdziu Bożemu.

Życzymy wszystkim wielu łask Bożych

na nadchodzący tydzień.