Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim

1. Przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim i zawierzamy się Bożej Opatrzności na cały Rok 2022.

2. W tym roku nie będzie tradycyjnej kolędy. Przez cały styczeń zachęcam do rodzinnego udziału we wtorkowym nabożeństwie do Świętego Antoniego, by wypraszać dar Bożego błogosławieństwa dla siebie i najbliższych.

3. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – poświęcenie kredy, kadzidła i wody. W tym dniu naszą ofiarą będziemy wspierać Misje.

4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z sakramentami, a od 17.30 okazja do spowiedzi świętej.

5. Za tydzień taca będzie przeznaczona na cele remontowe w parafii.

6. Dzięku za przygotowanie świątyni mieszkańcom Krępin. W przyszłym tygodniu pros o pomoc mieszkańców tej samej miejscowości 5/7.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ś.P. Jacka Przybysza. Niech odpoczywa
pokoju wiecznym.