Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim

03 stycznia 2021

1. Przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim i uczymy się przyjąć Ewangelię na drogi nowego czasu. Zaufajmy Bożej Opatrzności.

2. We wtorek nabożeństwo ku czci świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W najbliższym tygodniu Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msza święta z obrzędem poświęcenia kredy, kadzidła i wody, którą poświęcimy nasze domy w Nowym Roku, według następującego porządku:

kościół parafialny w Krzeszycach: 8.00; 9.30; 11.00; 12.30

Krasnołęg: 9.00

Przemysław: 10.15

Muszkowo: 11.30

Wcześniej, we wtorek:

15.00 Oksza

16.00 Zaszczytowo

4. Za tydzień taca remontowa. Bóg zapłać za wspieranie utrzymania parafii i cmentarza w czasie epidemii.

5. Ze względu na epidemię w tym roku nie będzie kolędy. Po 17 stycznia zachęcamy do rodzinnego udziału we wtorkowym nabożeństwie ku czci św. Antoniego, by przez wstawiennictwo naszego Patrona wypraszać błogosławieństwo dla naszych domów. A w najbliższych dniach stosujmy się do zaostrzonych przepisów epidemicznych, które mają chronić nas i innych przed rozprzestrzenianiem się choroby.

6. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę mieszkańcom ul. Gorzowskiej.

W najbliższym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu kolejnych mieszkańców tej ulicy 2/5.

Życzymy wszystkim wielu łask Bożych

w planowaniu zadań i obowiązków nowego roku.