Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu

1. Przeżywamy Adwent. Dziś po Mszy świętej o 12.30 zmiana tajemnic różańcowych. Naszym duchowym przygotowaniem Msze święte roratnie, na które zapraszamy z lampionami we wtorki i czwartki o godzinie 18.00 oraz rekolekcje adwentowe, które rozpoczną się w 4 Niedzielę Adwentu.

2. Zgłaszajmy osoby, które pragną przystąpić do spowiedzi świętej i Komunii świątecznej, a nie mogą same przyjść do kościoła.

3. Poświęcenie medalików i książeczek dla dzieci podczas rorat w nadchodzącym tygodniu: we wtorek dla klasy 3 b, a w czwartek dla klasy 3 a.

4. Msza święta z racji Uroczystości Niepokalanego Poczęcie NMP w najbliższą środę o godzinie 18.00.

5. Bóg zapłać za włączenie się w akcję Parafialnego Zespołu Caritas, zwłaszcza za odzież dla bezdomnych oraz książki i słodycze dla mieszkańców DPS w Tursku; podziękowanie za ofiary na utrzymanie cmentarza i na aktualne cele remontowe.

6. Dzięku za przygotowanie świątyni mieszkańcom Krępin. W przyszłym tygodniu pros o pomoc mieszkańców tej samej miejscowości 2/7.

Życzę wielu łask Bożych i opieki Świętego Antoniego w nowym tygodniu

ks. Grzegorz