Ogłoszenia Duszpasterskie na  XXVIII Niedzielę Zwykłą

1. Przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą i powierzamy się opiece Świętego Jana Pawła II przed kolejną rocznicą wyboru na stolicę piotrową, która przypadnie 16 października.

2. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Nabożeństwa różańcowe: kościół parafialny w dni powszednie o godzinie 17.30;
w niedzielę o godzinie 16.00. Różaniec u Matki Bożej częstochowskiej w Okszy
w każdą sobotę października o 20.00; zakończenie Mszą świętą niedzielną i Apelem Jasnogóskim.

4. Dzień Nauczyciela w najbliższy czwartek. W modlitwie pamiętajmy o nauczycielach, katechetach i wychowawcach.

5. Sympozjum „Błota warciańskie – krajobraz kulturowy” w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Okszy w czwartek 14 października o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
6. Dziś taca remontowa oraz zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia z racji Dnia Papieskiego. Bóg zapłać za składane ofiary.
Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone karty wypominkowe.

7. Dziękuję za przygotowanie świątyni mieszkańcom ul. Osiedle Krzeszyce.
W przyszłym tygodniu proszę o pomoc mieszkańców tej samej ulicy 3/4.

Życzę wielu łask Bożych i opieki Świętego Antoniego w nowym tygodniu
ks. Grzegorz