Ogłoszenia Duszpasterskie na  XXV Niedzielę Zwykłą

1. Zachęceni słowami dzisiejszej Ewangelii uczymy się pokornej służby bliźniemu.

2. Dziś po Mszy świętej o 12.30 pierwsze spotkanie dzieci i rodziców z okazji przygotowania do I Komunii świętej.

3. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W przyszły tygodniu na wszystkich Mszach świętych niedzielnych zarówno w kościele parafialnym jak i na filiach gościć będziemy Księdza Biskupa w ramach wizytacji kanonicznej. Rozpoczęcie wizytacji uroczystą Nowenną do Świętego Antoniego z okazji 40 – lecia poświęcenia kościoła w sobotę o godzinie 16.00. Zapraszam na tę modlitwę, a następnie na spotkanie z Księdzem Biskupem: Żywy Różaniec, Caritas, Służbę Liturgiczną, Oazę Dziecięcą i Młodzieżową oraz Młodzież, która rozpoczęła w sobotę formację przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na cele remontowe.

6. Dziękujemy za przygotowanie świątyni mieszkańcom ul. Nadrzecznej.
W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców ul. Osiedle Krzeszyce 1/4.

Życzę wielu łask Bożych i opieki Świętego Antoniego w nowym tygodniu

ks. Grzegorz