Ogłoszenia Duszpasterskie na  XXIII Niedzielę Zwykłą

05 września 2021

1. Dziś XXIII Niedziela Zwykła. Po Mszy świętej o 12.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Od tej niedzieli obowiązuje nowy układ niedzielnych nabożeństw:

Krasnołęg: 19.00

Oksza: 20.15

Niedziela:

Krzeszyce: 8.00

Przemysław: 9.30

Muszkowo: 11.00

Krzeszyce: 12.30

4. W przyszłym tygodniu suma niedzielna o godzinie 11.00 na stadionie z okazji „Krzeszyckiej jesieni”. Nie będzie Mszy świętej o 12.30. Msza święta w Muszkowie przeniesiona na godzinę 14.00.

5. Pierwsza Komunia święta w przyszłym roku odbędzie się 15 maja. Pierwsze spotkanie dzieci i rodziców w niedzielę 19 września po Mszy świętej o 12.30.

6. Pierwsze spotkanie bierzmowanych odbędzie się w piątek 17 września. Rozpoczęcie Mszą świętą o godzinie 18.00.

7. Dziś ogólnopolska zbiórka Caritas do puszek „Pomoc dla Afganistanu”. Za tydzień taca na cele remontowe.

8. Dziękujemy za przygotowanie świątyni mieszkańcom ul. Sulęcińskiej. W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców ul. Sulęcińskiej 2/3.

9. Intencja modlitewna Żywego Różańca na Wrzesień 2021

O chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży w duchu Ewangelii oraz o obronę zagrożonych małżeństw przed rozpadem.

Życzę wielu łask Bożych i opieki Świętego Antoniego w nowym tygodniu

ks. Grzegorz