Ogłoszenia Duszpasterskie na  XV Niedzielę Zwykłą

11 lipca 2021

1. Dziś XV Niedziela Zwykła. Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy świętej oraz o Bożych Przykazaniach.

2. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Msza święta i festyn rodzinny w Muszkowie w najbliższą sobotę o 15.30.

4. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej w trybie popołudniowym (wykłady od poniedziałku do czwartku) dla posiadających egzamin maturalny – dla świeckich oraz osób zakonnych – bez względu na wiek kandydata. Studia są bezpłatne. Istnieje też możliwość wyboru indywidualnych ścieżek tematycznych w trybie wolnego słuchacza. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej ift.zgora.pl.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele remontowe. Dziękujemy za pomoc przy montowaniu nowego ogrodzenia w parafialnym ogrodzie.

6. Dziękujemy za przygotowanie świątyni mieszkańcom Osiedla Piastów.
W przyszłym tygodniu prosimy mieszkańców tej samej ulicy 2/3.

Życzymy błogosławionego czasu pracy i wypoczynku.