Ogłoszenia Duszpasterskie na  XI Niedzielę Zwykłą

13 czerwca 2021

1. Przeżywamy parafialny odpust ku czci Świętego Antoniego Padewskiego i polecamy się opiece naszego Patrona w 790 rocznicę jego śmierci.

2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie o 17.30. W niedzielę po każdej Mszy świętej.

3. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Spotkanie dla młodzieży przed przyjęciem sakramentu bierzmowania w przyszłą sobotę o 18.00.

5. Odpust ku czci Świętego Jana Chrzciciela w Muszkowie w przyszłą niedzielę o 11.30.

6. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele remontowe.

7. Dziękujemy za przygotowanie świątyni rodzicom dzieci, które przystąpiły w sobotę do I Komunii świętej. W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców ul. Skwierzyńskiej 6/9.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ś.P. Waldemara Sawickiego, który spoczął na cmentarzu w Muszkowie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Życzymy błogosławionego tygodnia