Ogłoszenia Duszpasterskie na  X Niedzielę Zwykłą

1. Dziś X Niedziela Zwykła. W miesiącu czerwcu zawierzamy się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwo w dni powszednie o 17.30. W niedzielę po każdej Mszy świętej.

2. We wtorek o 18.00 podczas nowenny do Świętego Antoniego poświęcenie krzyży dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

3. W czwartek tradycyjny obrzęd poświęcenia wianków. Zapraszamy na nabożeństwo i Mszę świętą.

4. W sobotę dwie kolejne grupy dzieci przystąpią do I Komunii świętej podczas Mszy świętej o godzinie 11.00 i 12.30. Spowiedź święta, Msza z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych i próba w piątek o 17.00.

5. W przyszłym tygodniu parafialny odpust i 790 rocznica śmierci naszego Patrona. Msza święta odpustowa z nowenną o godzinie 12.30.

6. Bóg zapłać za pomoc w zorganizowaniu procesji na Uroczystość Bożego Ciała. Serdeczne podziękowania dla mieszkańców poszczególnych ulic za przygotowanie ołtarzy.

7. Za tydzień taca przeznaczona będzie na cele remontowe.

8. Dziękujemy za przygotowanie świątyni mieszkańcom ul. Skwierzyńskiej.
W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc
rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii świętej.

Życzymy błogosławionego tygodnia

06 czerwca 2021