Ogłoszenia Duszpasterskie na  Święto Chrztu Pańskiego

1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia.

2. We wtorek nabożeństwo ku czci świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Ze względu na epidemię w tym roku nie będzie kolędy. Zachęcamy do rodzinnego udziału we wtorkowym nabożeństwie ku czci św. Antoniego, by przez wstawiennictwo naszego Patrona wypraszać błogosławieństwo dla naszych domów. Stosujmy się do przepisów epidemicznych, które mają chronić nas i innych przed rozprzestrzenianiem się choroby.

4. Pomyślnie zakończył się nakazany przez Państwową Straż Pożarną ważny etap remontu kościoła Matki Bożej Częstochowskiej w Okszy: wymiana instalacji elektrycznej oraz montaż instalacji przeciwpożarowej. Praca została już odebrana przez konserwatora zabytków. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym za pomoc.

5. Dzisiaj taca remontowa. Bóg zapłać za wspieranie utrzymania parafii i cmentarza w czasie epidemii.

6. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę mieszkańcom ul. Gorzowskiej.

W najbliższym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu kolejnych mieszkańców tej ulicy 3/5.

Życzymy wszystkim wielu łask Bożych

na nadchodzący tydzień.