Ogłoszenia Duszpasterskie na  III Niedzielę Wielkanocną

01 maja 2022

1. Rozpoczynamy miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe w dni powszednie od poniedziałku do soboty po Mszy świętej o 18.00, w niedzielę i święta przed każdą Mszą świętą. Dziś po Mszy świętej o 12.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2. Uroczystość NMP Królowej Polski w najbliższy wtorek. Msze święte w Krzeszycach o 8.00 i 12.30 oraz o 9.30 w Przemysławiu; o 11.00 w Muszkowie.
O godzinie 20.15 Msza święta w Okszy w 1 rocznicę poświęcenia ikony jasnogórskiej. Będziemy modlić się o pokój na świecie i w intencji Ojczyzny. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.

3. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od 8.00, a następnie spowiedź święta od 17.30.

4. Trwa przygotowanie do I Komunii świętej, która odbędzie się 15 maja o godzinie 11.00. Zapraszam dzieci z rodzicami na wtorkowe nabożeństwo do Świętego Antoniego oraz na niedzielne Msze święte.

5. Rocznica I Komunii świętej dla klas IV i V na Mszy świętej 22 maja o 12.30. Proszę rodziców i katechetów o pomoc w przygotowaniu dzieci do spowiedzi i uroczystości rocznicowej.

6. Msza święta w intencji Strażaków OSP Krzeszyce i ich Rodzin w najbliższy piątek o 18.00. Dziękujemy strażakom za pomoc w czasie epidemii, za akcje pomocy dla Ukrainy oraz za zaangażowanie w gminie i parafii. Niech Święty Florian ma Was
w swojej opiece.

7. Za tydzień taca na cele remontowe. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii, na utrzymanie cmentarza oraz za wszelkie wyrazy życzliwości dla naszych Gości z Ukrainy.

8. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła mieszkańcom ulicy Lipowej. W przyszłym tygodniu proszę o pomoc mieszkańców ul. Gorzowskiej 1/5. Dziękuję osobom, które w minionym tygodniu posiały trawę na placu kościelnym.

Życzę opieki Świętego Antoniego w nowym tygodniu.

ks. Grzegorz

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ