w Krzeszycach: 06 8355 0036 6669 2000 0001

Ogłoszenia Duszpasterskie na  I Niedzielę Wielkiego Postu

1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu i podejmujemy trud nawrócenia poprzez modlitwę post i jałmużnę.

2. Zachęcamy do rodzinnego udziału we wtorkowym nabożeństwie ku czci św. Antoniego, by przez wstawiennictwo naszego Patrona wypraszać błogosławieństwo dla naszych domów. W przedsionku kościoła możemy składać podziękowania i prośby, które będziemy polecać w nowennie do św. Antoniego.

3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

Droga Krzyżowa: piątek – godzina 16.30;

Gorzkie Żale: niedziela – godzina 16.00.

4. W najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 Msza święta w intencji Żołnierzy Wyklętych walczących o wolność Ojczyzny, a następnie przejście na cmentarz i modlitwa w miejscu pamięci.

5. W przyszłym tygodniu zbiórka do puszek na dzieło pomocy „Ad Gentes”, które wspiera pracę polskich misjonarzy w różnych częściach świata.

6. Zgodnie z tradycją naszej parafii w ramach jałmużny wielkopostnej składamy naszą doroczną ofiarę na Seminarium Duchowne. Przy wyjściu z kościoła można wziąć specjalne przygotowane koperty, które będziemy mogli złożyć na tacę w dowolną niedzielę Wielkiego Postu.

7. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę mieszkańcom ul. Wolności 1/2.
najbliższym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu mieszkańców ul. Wolności 2/2.

8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności i spoczęli na naszym parafialnym cmentarzu: Stanisława Wiszniewska i Adam Iwasieczko. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...

Życzymy błogosławionego czasu Wielkiego Postu.

21 lutego 2021