17 marca 2024

1. Dziękuję za wszelkie wszelkie zaangażowanie w rekolekcje wielkopostne oraz parafialną ekstremalną drogę krzyżową.

2. Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: Droga Krzyżowa w każdy piątek
o 17.30, a Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy świętej o 12.30.

3. We wtorek Nowenna do Świętego Antoniego, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Uroczystość Świętego Józefa w najbliższy wtorek. Msze święte o 10.30 i 18.00. Jest to też dzień rekolekcyjny dla uczniów Szkoły Podstawowej w Krzeszycach. Zachęćmy młodsze pokolenie do skorzystania ze spowiedzi świętej w tym dniu.

5. Niedziela Palmowa za tydzień. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy świętej.

6. Wprowadzono nowe zasady segregowania odpadów na cmentarzu parafialnym: zielone pojemniki i worki - szkło; żółte pojemniki i worki – plastik.  Żywe kwiaty i wieńce w wyznaczonym miejscu lub na kompostownik za kościołem.

W trosce o porządek na cmentarzu uszanujmy nowe zasady. Zachowajmy też umiar w przynoszeniu nowych zniczy, korzystajmy z wkładów.

7. Dziękuję za troskę o kościół mieszkańcom ul. Skwierzyńskiej 5/9, a także za złożone przed tygodniem ofiary na cele remontowe. W nadchodzącym tygodniu proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła kolejne rodziny z tej samej ulicy.

Na dalszą drogę Wielkiego Postu

życzę opieki Świętego Antoniego