15.08.2020r. obchodziliśmy 825. lecie narodzin naszego Patrona, módlmy się za jego wstawiennictwem:

Ogłoszenia Duszpasterskie - XXVIII Niedziela Zwykła

11 października 2020

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą

1. Przeżywamy dziś XXVIII Niedzielę Zwykłą oraz kolejny Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus. Wzywajmy wstawiennictwa Świętego Jana Pawła II, modląc się o ustanie epidemii i polecając nasze osobiste i rodzinne sprawy.

2. Następuje gwałtowny wzrost zachorowań na koronawirusa. Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek i zachowaniu dystansu podczas nabożeństw w kościele.

Prosimy o korzystanie z płynu dezynfekcyjnego, który znajduje się przy wejściach do świątyni.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na cele remontowe. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierająca uzdolnioną młodzież.

3. Przy wyjściu z kościoła rozłożone są kartki wypominkowe.

4. Adoracja Najświętszego sakramentu prowadzona przez młodzież odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy świętej wieczornej.

5. W najbliższą wspomnienie świętego Łukasza – Patrona służby zdrowia. Jest to również dzień imienin Księdza Wikariusza. Z tej okazji zapraszamy na Mszę świętą w intencji Księdza Łukasza w sobotę o godzinie 18.00.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Karkoszowa (2/5).
W przyszłym tygodniu prosimy o pomoc kolejnych mieszkańców K
arkoszowa (3/5).

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej Śp. Janinę Kubaj i Śp. Wandę Piątek. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...

Parafianom i wszystkim Gościom życzymy

zdrowia i pokoju na cały nadchodzący tydzień.