Parafia p.w. św. Antoniego

22 marca 2020
  1. Msze św. w dniu dzisiejszym odprawiane są jak w każda niedziele,
    (Oksza -sobota o 17.00), w tygodniu Msza św. codziennie o godz. 18.00
    z zachowaniem ograniczenia do 50 osób wewnątrz Kościoła.

Zapraszamy Was drodzy Codziennie do modlitwy różańcem o 20.30.

1. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego Dzień Świętości Życia. Msza św. o godz. 11.00 i 18.00. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego możemy podjąć duchową adopcję dziecka poczętego – modlitewne zobowiązanie, podjęte przez konkretną osobę w intencji jednego dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Imię tego dziecka znane jest jedynie Bogu. Przez 9 miesięcy ogarniamy modlitwą dziecko i Jego Rodziców prosząc Boga o szczęśliwe narodzenie i dobre wychowanie.

2. Droga Krzyżowa w piątek: - o godz. 15.00,  i - ok. godz. 18.30.

1. Okazja do spowiedzi św. wielkopostnej codziennie od 17.30 popołudniu zachęcamy do skorzystania z łaski sakramentów św. Istnieje też możliwość indywidualnego umówienia się na spowiedź św. w kościele lub domu chorego. Zgłaszać można telefonicznie lub drogą elektroniczną.

2. Informacje o godzinach Mszy św. w przyszłą niedzielę podamy na stronie www w przyszłym tygodniu (sobota 28 marca).

3. Wraz z PZ Caritas pragniemy pomóc osobom starszym i chorym w dostarczaniu zakupów i leków do domu, by nie musiały wychodzić na zewnątrz. Osoby potrzebujące takiego wsparcia oraz wolontariusze mogą - Zgłaszać się telefonicznie lub drogą elektroniczną.

4. PZ Caritas rozprowadza paschaliki na wielkanoc w cenie 15 PLN

5. Dziękujemy za przygotowanie kościoła.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!
ks. Jarosław Leśny

Ta strona została stworzona w WebWave

Czytania mszalne

Konferencja Episkopatu Polski