Parafia p.w. św. Antoniego

Duszpasterstwo Rodzin

II Niedziela Wielkiego Postu

08 marca 2020
  1. Dzisiaj II niedziela miesiąca – nasza taca remontowa – Bóg zapłać za ofiary.

2. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”.

3. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30.

4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o 17.00 dla dzieci, o 18.30 dla młodzieży i dorosłych.

5. Od środy 11.03.2020 rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla uczniów szkoły podstawowej w Krzeszycach. Ogarniajmy dzieci i młodzież naszą modlitwą.

6. W piątek 13.03 przypada 7 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. Pamiętajmy w modlitwie o Ojcu Świętym.

7. Okazja do spowiedzi codziennie od 17.30.

8. Kurs Przedmałżeński odbędzie się w Sulęcinie w trzy soboty marca:
    7, 14, 21 w godz. od 10.00 do 14.00 w Kościele św. Henryka – zapraszamy.

9. Dorosłych – którzy pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania – zapraszamy na I spotkanie w sobotę 14 marca na Msze św. o godz. 18.00.

10. Parafia Słońsk zachęca do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej.
    Początek 3.04.2020 mszą św. w kościele M.B. Częstochowskiej w Słońsku o godz. 20.00. Dokładne informacje na plakatach.

11. Dziękujemy za przygotowanie kościoła Rodzinom z ul. Sulęcińskiej. Zapraszamy za tydzień mieszkańców z ul. Nadrzecznej do przygotowania Kościoła.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!

ks. Jarosław Leśny

Ta strona została stworzona w WebWave

Czytania mszalne

Konferencja Episkopatu Polski