Parafia p.w. św. Antoniego

Duszpasterstwo Rodzin

I Niedziela Adwentu
01 grudnia 2019
  1. Rozpoczyna się Adwent i Nowy Rok Liturgiczny. Adwent jest czasem świątecznego i radosnego oczekiwania. Przyszła niedziela jest II miesiąca – nasza taca remontowa.

2. Od poniedziałku do piątku Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 17.00 –zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

3. Za tydzień 8.12 na Mszy Św. o 12.30  - dzieci z klas III otrzymają książeczki.

4. Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańca Świętego.

5. W środę wspominamy św. Barbarę, w piątek św. Mikołaja, za tydzień w niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

6. Wyjazd na Adwentowy Wieczór Młodych w sobotę 7.12.2019 o godz. 16.40 – parking przy kościele. Ruszyły już internetowe zapisy na wyjazdy Oazowe na ferie.

7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii od czwartku 12.12.2019 – Plan podamy w przyszła niedzielę.

8. Upoważnione Osoby roznoszą po domach poświęcone opłatki. Zbieramy ofiary na utrzymanie naszego cmentarza, wywóz śmieci oraz wykonane nowe drogi!

9. Za Wszelką Hojność i troskę o nasze wspólne sprawy: Bóg zapłać!

10. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w sobotę z rana. Okazja do Spowiedzi św. codziennie pół godziny przed Mszą św.

11. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć ŚWIECE na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom: mała– 6 zł., duża – 13 zł.

12. Dziękujemy za przygotowanie kościoła. Zapraszamy za tydzień mieszkańców z Osiedla Piastów do przygotowania Kościoła.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!

ks. Jarosław Leśny

Ta strona została stworzona w WebWave

Czytania mszalne

Konferencja Episkopatu Polski